Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
08.00
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Mic
Infantils
06.00
Dracs: Els genets de l'illa del Fred
Infantils
06.19
Les tres bessones
Infantils
06.42
Zafari
Infantils
07.32
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.57
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
08.45
El Mic i els seus amics
Infantils
09.00
Wow! English Method
Altres
09.28
Wow! English Method
Toy Train
Altres
09.28
Wow! English Method
Space race
Altres
09.28
Counting with Paula
Infantils
09.35
Lily's Driftwood Bay
Infantils
09.44
BabyRiki
Infantils
09.50
Wow! English Method
Music
Altres
09.55
Info K
Infantils
10.00
Objectiu 2030
Treball digne i creixement econòmic
Altres
10.20
Dinàmiks
Helicòpter al rescat
Altres
10.32
Veterinaris
Documentals
11.00
Els germans Kratt
Infantils
11.30
Yakari
Infantils
12.15
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.53
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.00
Los desayunos de TVE
Informatius
08.30
La mañana
Altres
10.00
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Botifarres en escabetx/Verat amb crema agra
Altres
15.50
Tot es mou
Altres
16.25
Està passant
Altres
20.25
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.53
Les Sisters
Infantils
14.04
Manduka
Mandonguilles de mar-Els Catarres
Altres
15.13
El xai Shaun
Infantils
15.41
Les tres bessones
Infantils
16.09
Comptem amb la Paula
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
17.56
Una mà de contes
Infantils
18.06
Oddbods
Infantils
18.22
Els germans Kratt
Infantils
18.45
Info K
Infantils
19.30
Objectiu 2030
Indústria, innovació i infraestructures
Altres
19.50
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.00
Info K
Infantils
20.33
Dinàmiks
Bombes de sabó
Altres
20.50
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de l'Ani
Documentals
21.17
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.45
Concerts confinats
Sense Sal: Mira'm als ulls/Joan Boada: Ganes/Pemi Rovirosa & Javier Gil: Invicte & Invictos/Maruja L
Altres
21.55
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
El cazador
Altres
18.15
España directo
Altres
19.05
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Primera línia
Altres
22.00
Polònia
Altres
22.15
Alguna pregunta més?
Altres
22.50
La forastera
La gran prova
Sèries
23.25
De bon humor
L'humor a la televisió
Documentals
00.15
Notícies 3/24
Informatius
01.05
Concerts confinats
Sense Sal: Mira'm als ulls/Joan Boada: Ganes/Pemi Rovirosa & Javier Gil: Invicte & Invictos/Maruja L
Altres
21.55
Quan arribin els marcians
Altres
22.10
Correspondències
Correspondències entre Txell Bonet i Victòria Szpunberg
Documentals
22.45
El documental
Documentals
23.10
Cicle Gaudí: Rastres de sàndal
Pel·lícules
00.00
Quan arribin els marcians
Altres
01.30
Correspondències
Correspondències entre Txell Bonet i Victòria Szpunberg
Documentals
02.05
El documental
Documentals
02.25
Refugiats: Un negoci a l'alça
Documentals
03.15
Thalassa
La reserva marina del Rosselló
Altres
04.10
L'illa del tresor
Enrique Vilamatas
Altres
04.30
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
04.55
Videoclips
Altres
05.45
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: Sesenta segundos
Pel·lícules
22.05
No te dije adiós
Documentals
23.55
Víctimas del misterio
El depredador de Castellón
Altres
00.45
La noche en 24 horas
Informatius
01.35
Noticias 24 horas
Informatius
03.15