Televisió

Programació

Dilluns, 30 març de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Planta baixa
Altres
11.00
La vaca Connie
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.30
Els germans Kratt
Infantils
06.55
Dino tren
Infantils
07.39
Zafari
Infantils
08.27
Pirata i Capitano
Infantils
08.53
La caleta de la Lily
Infantils
09.26
Amb ulls de nen
Diversitat
Documentals
10.21
Veterinaris
Documentals
10.52
Els germans Kratt
Infantils
11.23
Yakari
Infantils
12.07
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.31
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.05
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la Nasta
Documentals
13.45
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.00
Noticias 24 horas
Informatius
09.00
La mañana
Altres
10.00
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Vedella rostida amb verdures
Altres
15.45
Cuines
Coliflor rostida
Altres
16.05
Joc de cartes
El millor restaurant de cuina popular del Serrallo
Altres
16.20
Tot es mou
Altres
17.25
Està passant
Altres
20.30
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la Nasta
Documentals
13.45
Les Sisters
Infantils
14.12
Manduka
Pastís de tassa-Carlos Latre
Altres
15.20
Les tres bessones
Infantils
15.50
Comptem amb la Paula
Infantils
16.40
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Oddbods
Infantils
17.56
Els germans Kratt
Infantils
18.20
Kukurota
Els viatgers
Altres
19.05
Info K
Infantils
19.30
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
20.09
Info K
Infantils
20.30
Dinàmiks
El laberint
Altres
20.45
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola del José Alfredo i de l'Ángel
Documentals
21.12
Oddbods
Infantils
21.40
El gran dictat
Altres
21.55
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
España directo
Altres
18.50
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les de l'hoquei
Tot canvia
Sèries
22.30
El suplent
Antonio Díaz
Altres
23.30
The Last Kingdom
Sèries
00.20
Còmics
Rosa Maria Sardà
Altres
01.05
Notícies 3/24
Informatius
02.10
El gran dictat
Altres
21.55
Teatral
Actors!
Altres
22.10
Teatral
Altres
22.35
Pel·lícula: La Mary. La reina del Paral·lel
Pel·lícules
23.00
Porca misèria
SOS (Save Our Souls)
Sèries
23.55
Teatral
Actors!
Altres
00.50
Teatral
Altres
01.15
Criminals per naturalesa
Al Capone contra Elliot Ness
Documentals
01.40
Els que es quedaren
Documentals
02.25
L'illa del tresor
Altres
03.30
Thalassa
Vi de lluna
Altres
04.00
Xarxa natura
Documentals
04.20
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la Luminita
Documentals
04.30
Xarxa natura
Documentals
04.32
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
04.55
Videoclips catalans
Altres
05.45
Telediario 2
Informatius
21.00
Maestros de la costura
Final
Altres
22.05
Pel·lícula: El heredero de Granlunda
Pel·lícules
01.35
La noche en 24 horas
Informatius
03.05
Noticias 24 horas
Informatius
05.00